אטרקציות ביקב מצודה

אטרקציות יקב הבילוי המשפחתי 

אם אתם מחפשים רעיון לבילוי נעים ביחד עם המשפחה או החברים למה שלא תבואו לראות אטרקציות ביקב? הרי עד כמה אפשר לבלות את הזמן הפנוי בקניות ומסעדות מזון מהיר. לפעמים צריך משהו עם ערך מוסף. היקב הכי טוב בשביל פעילות איכותית לזמן הפנאי. ניתן לארגן ביקור קבוצתי ביקב וליהנות מזמן איכות עם המשפחה והחברים; פעילות מגבשת ומעשירה מאוד.

 

אטרקציות יקב מצודה בגבעת יערים

למי שלא מכיר, גבעת יערים נמצאת בפרוזדור ירושלים, זהו יקב באזור בית שמש. זהו המקום בו תוכלו לבלות בנעימים עם המשפחה, במיוחד בשבילכם הקמנו מרכז מבקרים. אצלנו במרכז המבקרים תוכלו לראות את כל התהליך של ייצור יין כשר, ללמוד על התהליך מתחילתו ועד סופו ולשאול את כל השאלות על ייצור יין כשר. וכל זה כמובן נעשה באווירה טבעית של כרמים ויקב אותנטי עם חביות עץ מצרפת. היקב הכי טוב בשביל ללמוד על תהליך ייצור יין בצורה חווייתית. היקב באזור בית שמש, מה שהופך אותו לנגיש לכל מי שמגיע מאזור המרכז, ירושלים. אם אתם מגיעים מהצפון או הדרום עבורכם היקב נמצא במקום טוב באמצע.

 

אטרקציות יקב - מה אתם צפויים לראות ולחוות?

בזמן הביקור ביקב תוכלו לראות את כל התהליך המיוחד של ייצור יין כשר. תוכלו ללמוד על הבציר, כיצד הוא נעשה ומה הצורה המיוחדת שלנו לעשות בציר בשביל להשיג יינות בוטיק ברמה גבוהה; תוכלו ללמוד על הגורמים השונים המשפיעים על טעמו ואיכותו של היין, ממזג האוויר ועד חוויות היישון; תוכלו ללמוד על הבלנדים המיוחדים ואופן ייצורם; תוכלו לסייר במרתפי היינות בהן נמצאות חוויות היין האותנטיות מצרפת. וכמובן תוכלו לטעם את היינות ואם תרצו בשילוב של גבינות. לכל יקב יש את היין הייחודי שלו, אחד הגורמים הבאים לידי ביטוי בטעם היין הוא האדמה עלייה גדלו הגפנים. ביקב מצודה תוכלו לטעום יינות המשקפים את טעמה של הארץ, את הטעם המיוחד של הרי יהודה.

מרכז המבקרים של יקב מצודה פתוח לכולם ומקיים סיורים לקבוצות קטנות של מינימום 10 אנשים. בשמחה נארח קבוצות פרטיות או קבוצות עובדים הרוצים להשתתף בסיור חווייתי ביקב

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE