סדנאות העשרה לעובדים

מרגישים שהעובדים שלכם שחוקים? חושבים על סדנאות העשרה לעובדים או סדנאות למנהלים בכירים? רוצים עוד הרצאה על מוטיבציה כמו הפעם שעברה או שבא לכם משהו ערכי ומעניין? מה דעתכם על סדנאות יין ביקב? הידעתם שסדנאות יין ביקב מתאימות מאוד בתור פעילות לעובדים וארגונים רבים פונים אלינו בבקשה לקיים סדנאות העשרה לעובדים ביקב ואפילו סדנאות למנהלים בכירים. אז מדוע דווקא סדנאות יין ביקב? ואם ביקב אז מדוע אצלנו ביקב?
 
כאשר מבקשים לעשות סדנאות למנהלים בכירים או סדנאות העשרה לעובדים יש לערוך אירוע המשלב תמהיל של כיף עם תוכן. התוכן יכול להיות תוכן העשרה ממבחר נושאים או תוכן הקשור באופן ישיר לפעילות העסק והתרבות הארגונית. כמובן שזה גם יכול להיות שילוב של השניים. הכיף הוא חלק הכרחי, הוא מכניס את העובדים לאווירה הנכונה ובכלל תורם לגיבוש. הדרך הכי טובה היא פשוט להוציא את העובדים מאווירית היום יום הרגילה ולקחת אותם למקום בו ישנה אווירה מרגיעה. סדנאות יין ביקב הן פשוט הדבר המושלם שעונה על הצורך של האווירה הרגועה ותוכן מעשיר.
 
כאשר אתם מקיימים סדנאות העשרה לעובדים במתכונת של סדנאות יין ביקב אתם לוקחים אותם למקום נעים ומאפשרים להם להשתלב בפעילות מעשירה בה יסבירו להם הכל על הכנת היין ויתנו להם טעימה מתרבות היין הישראלית. אך סדנאות למנהלים לא חייבים להסתיים בזה, זה יכול להיות רק החלק הראשון של האירוע.
 
בחלק השני של האירוע תוכלו להשתמש במתחם האירועים האקסלוסיבי של יקב מצודה. בנינו מתחם אירועים מיוחד המסוגל לקלוט 80 איש ולקיים אירועים בקנה מידה קטן המתאימים לסדנאות העשרה לעובדים בחברות קטנות או סדנאות למנהלים בכירים בחברות גדולות.
 
כל הסדנאות שלנו מתקיימות באווירה נעימה הכוללת טעימות יין. סדנאות יין ביקב הם אינן הרצאה משעממת על ההיסטוריה של היין; זהו סיור חוויתי בו אפשר לראות, לחוות, להריח ולטעום את כל תהליך הכנת היין מתחילתו בכרמים ועד סופו בבקבוקים. זוהי חוויה מעשירה ומתאימה מאוד לעובדים. על פי הניסיון שלנו העובדים חוזרים שמחים ומרוצים מסדנאות יין ביקב וזה ממש מוסיף להם אנרגיה ומוטיבציה כאילו הם חזרו מחיפה. 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE