סדנאות וימי גיבוש ביקב מצודה

יקב מצודה הוא המקום בשבילכם כאשר אתם רוצים לערוך סדנה למנהלים או סדנאות וימי גיבוש לעובדים. יש לנו את כל מה שצריך בשביל לקיים את האירוע המושלם וסדנאות חווייתיות למנהלים. ליקב מצודה יש מספר יתרונות אשר הופכים אותו למקום המושלם ביותר בשביל סדנאות וימי גיבוש, במיוחד אלו הפונות לקהל עסקי.
 
ראשית כל יקב מצודה הוא דוגמה לסיפור הצלחה עסקי. אם אתם רוצים לערוך סדנאות חווייתיות למנהלים אתם מוזמנים לקחת אותם ליקב בו תוכלו להראות להם איך תשוקה להכנת יין איכותית הפכה ליקב בוטיק מצליח המספק פרנסה למספר משפחות ומצליח לייצר ינות בוטיק ישראלים ברמה בינלאומית. סיפורו של יקב מצודה הוא רקע מתאים לסדנה למנהלים.  במקביל לעובדה שהמקום הוא סיפור הצלחה עסקי, זוהי גם דוגמה טובה לסיפור הצלחה ציוני. זהו שילוב של חקלאות ותעשייה המייצר יינות בוטיק בטעמה של הארץ.
 
הדבר השני שהופך את יקב מצודה למקום מתאים כל כך בשביל סדנאות חווייתיות למנהלים הוא האווירה הפסטורלית המיוחדת של המקום. הרי שינוי אווירה הוא בדיוק מה שאתם רוצים בשביל סדנאות וימי גיבוש. סדנאות טעימות יין הן הדבר כי משנה אווירה, במיוחד כאשר הן מתקיימות תחת האווירה הרגועה של יקב מצודה. רק דמיינו איך ההבעה של העובדים והמנהלים משתנה כאשר הם יוצאים מסביבת המשרד המלחיצה ועוברים למקום שבו שומעים ציוץ של ציפורים ורואים את המרחבים הפתוחים.
 
הנקודה השלישית היא המיקום של היקב בגבעת יערים אשר בפרוזדור ירושלים. היקב נמצא לא רחוק ממרכזי העסקים של ירושלים, תל אביב ואזור המרכז. זהו מיקום ממש נוח בשביל סדנאות טעימות יין וקיום סדנה למנהלים.
 
מלבד סדנאות היין של יקב מצודה הקמנו במקום מתחם אירועים, קטן אך אקסלוסיבי ומיוחד. מתחם האירועים שלנו מתאים בשביל סדנה למנהלים וגם לכל סוג של אירוע. אתם יכולים לערוך את סדנאות וימי גיבוש במתחם האירועים שלנו כפי שאתם רוצים עם או בלי סדנאות לטעימות יין.
 
לסיכום, אם תרצו לערוך סדנאות חווייתיות למנהלים באווירה אחרת ולא סתם עוד אירוע במרכז כנסים משעמם, יקב מצודה הוא המקום המושלם לקיים סדנאות וימי גיבוש לעובדים ולמנהלים.
 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE