רוצים לעשות ערב גיבוש לצוות קטן? 

מה דעתכם על אירוע ביקב בשביל לגבש את הצוות. אירוע ביקב יכול להיות הזדמנות נהדרת לקרב את הצוות ולגבש אותם. ישנה חשיבות גדולה לאירועים מסוג זה מכיוון שהם גורמים לצוות העובדים להרגיש כמו משפחה. כאשר יש לכם צוות מגובש אתם מגדילים את הנאמנות שלהם למותג ותורמים לשיתוף הפעולה בין העובדים. לפעמים סביבת העבודה יכולה להיות מלחיצה מאות וישנם חיכוכים בין עובדים הפוגעים באווירה במשרד ופוגעים בביצועי העובדים. ערב גיבוש לצוות קטן יכול לשפר מאות את האווירה ולתרום רבות לעסק.
 
אירוע ביקב יכול להיות הבסיס לערב גיבוש לצוות קטן; הוא כולל כמה מאפיינים אשר אתם יכולים לשלב יחדיו על מנת לבנות ערב גיבוש לצוות קטן בצורה המתאימה לצרכים שלכם. הערב יכול להתחיל מסיור ביקב דם תוכלו לראות כיצד מייצרים יינות בוטיק ואפילו לטעום אותם. סיור ביקב יכול להיות התוכן המעשיר והמעניין שתיתנו לעובדים שלכם; הרי תמיד צריך משהו בשביל שיכניס אותם לאווירה שונה מהאווירה הרגילה שבעבודה ותמיד חשוב לשלב תוכן מעניין שלא גורם לעובדים להרגיש שמעמיסים עליהם תכנים עסקיים. הסיור ביקב נעשה באווירה מאוד נעימה וגורם לעובדם שלכם להרגיש שאכפת לכם מהם.
 
אירוע ביקב הוא הרבה יותר מסיור ביקב ולמעשה הוא בכלל לא חייב לכלול סיור ביקב. ניתן לעשות ערב גיבוש לצוות קטן במתחם האירועים של היקב גם לא סיור ביקב וגם ללא טעימת יינות בוטיק. ליקב מצודה מתחם אירועים קטן המתאים לאירועים של עד שמונים איש ויכול להיות המתחם בשביל האירוע שלכם. כאשר עושים גיבוש לצוות קטן מומלץ מאוד לעשות זאת במקום אשר יכול לקיים אירועים עם שולחנות, אוכל ומערכת הגברה. כך ניתן לפנק את העובדים בארוחה נחמדה ולעשות אירוע של החברה באווירה נעימה וכיפית.
 
לאחר שתכניסו את העובדים לאווירה נעימה וכיפית ואולי תטעמו קצת יינות בוטיק, תוכלו לנצל את ההזדמנות להעברת התכנים העסקיים אשר חשובים לכם בצורה נעימה. ניתן לעשות זאת באמצעות משחקים, הפעלות, הרצאות, סרטים ושאר פעילויות אשר יקרבו בין העובדים; יתרמו להתפתחותם המקצועית; יקנו להם כישורים וכלים חדשים אשר יסייעו להם בעבודה.
 
חשוב לזכור שרוצים לעשות ערב גיבוש לצוות קטן חייבים לשלב את הכיף לצד התכנים העסקיים. אם תתמקדו אך ורק בתכנים העסקיים זה ירגיש כמו עוד יום בעבודה ולא כמו ערב גיבוש. אירוע המשלב סיור ביקב, טעימה של יינות בוטיק וסיום במתחם האירועים הוא פשוט מושלם. 


 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE