סדנאות טעימת יין
 

אם אתם מחפשים יקב אזור ירושלים אשר עורך סדנאות טעימות יין ומתאים לפעילויות שונות כמו סדנאות יין ליום הולדת או סדנאות לפיתוח מנהלים, בואו לנסות את יקב מצודה. זהו יקב בוטיק אשר הוקם בשנת 2011 על ידי יוסי אייזיקוביץ ויאיר שטרנהרץ. בתחילה היקב הוקם בשכונות הבוכרים בירושלים ולאחר מכן עבר למשכנו החדש בגבעת יערים.  היקב המפיק יינות בוטיק איכותיים הוקם מתוך אהבה ותשוקה גדולה לנושא היינות ושאיפה לייתר יינות איכותיים השמים את כל הדגשים הנכונים לכל אורך תהליכי הייצור וללא שום פשרות.
 
היום היקב נמצא בגבעת יערים, מיקום המאפשר ליקב אזור ירושלים לייצר כמויות גדולות יותר של בקבוקים ואף לשלב ביקב מרכב מבקרים ופעילויות נוספות. כיום היקב, אשר התחיל מ 1500 בקבוקים בשנת הבציר הראשונה,  מפיק כ 20,000 בקבוקי יין מידי שנה. במקביל במקום ישנו מרכז מבקרים בו מתקיימות סדנאות טעימות יין ואף ישנו מתחם אירועים ההופך את המקום למושלם בשביל סדנאות שונות, כמו למשל סדנאות יין ליום הולדת וסדנאות לפיתוח מנהלים.
 
כולם מוזמנים לבוא ליקב אזור ירושלים ולהשתתף בסדנאות טעימות יין בהן תוכלו ללמוד על תהליך הפקת היין המיוחד של יקב מצודה. היקב עושה שימוש בענבים מכרמים הנמצאים באזורים שונים, מהרי הגליל ועד הרי יהודה. לכל אזור יש את האדמה שלו אשר טעמה משתקף בסופו של דבר ביין. בסדנאות יין ליום הולדת תוכלו ללמוד על הזנים השונים של הענבים ועל ייצור יינות הבלנדים המיוחדים. וכן, כמובן שניתן לכם גם לטעום.
 
בסדנאות טעימות יין המתקיימות בתקופת הבציר תוכלו ללמוד איך לוקחים דגימות יום יומיות מהענבים על מנת לעקוב אחר התפתחותם ועל מנת לקבוע את הזמן הנכון לבציר הענבים. בשונה מפירות אחרים, ישנה משמעות גדולה לזמן הבצירה ואנו עושים זאת בשעות הבוקר המוקדמות בהן הענבים עדיין קרירים. על פי ניסיון מצטבר של מאות שנים בהן הפקת היין הפכה לאומנות של ממש, מסתבר שזהו הזמן הטוב ביותר.
 
הפעילויות השונות ביקב מצודה יכולות לשמש בתור התחלה טובה בשביל סדנאות לפיתוח מנהלים. חברות רבות בוחרות לקיים אצלנו אירועים וסדנאות לפיתוח מנהלים. לעתים סדנאות אלו משולבות עם סדנאות טעימת יין ולפעמים הן פשוט מנצלות את האווירה הטובה של מתחם האירועים שלנו.
 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE