סדנאות יין ואלכוהול לציבור

מסתבר שכולם מגלים עניין ביין, גם אם הם אינם שתיינים גדולים של יין ומסתפקים בכוסית בליל הסדר, עדיין סדנאות ייו ואלכוהול יוצרות עניין רב בקרב הציבור. אנשים רבים מחפשים סדנאות יין במרכז או סדנאות יין בירושלים על מנת ללמוד על תהליך ייצור היין סתם בשביל העשרה ובתור בילוי. במקרים רבים ישנה התעניינות בסדנאות יין במרכז או סדנאות יין בירושלים בקרב חברות הרוצות לערוך סדנאות העשרה לעובדים.
 
סדנאות יין ואלכוהול - מה מחכה לכם שם ?
 
איך עושים יין אדום ואיך עושים יין לבן ומה בעצם ההבדלים ביניהם? רוצים לדעת את התשובות?
בסדנאות יין ואלכוהול הנערכות אצלנו ביקב מצודה תוכלו ללמוד הכול על תהליך הכנת היין האדום תוך כדי סיור חוויתי במרכז המבקרים של היקב. אצלנו תוכלו לשמוע את כל סיפורו של היין, ההיסטוריה שלו ודרך הייצור המסורתית שבה אנו דבקים. אצלנו בסדנאות יין תוכלו לשמוע כיצד מתבצע הבציר ואת כל תהליכי הכנת היין שהופכים את הענבים ליין בבקבוק. מסתבר שאנשים רבים מגלים עניין בתחום היינות וכולם נהנים בסדנאות יין במרכז.  וכמובן אם עוד לא אמרנו לכם, בסדנאות יין ניתן לכם גם לטעום קצת מהיינות המיוחדים שלנו.
 
סדנאות יין ואלכוהול - למי זה מתאים?
 
ביקב מצודה ישנו מרכז מבקרים המציע סיורים וסדנאות יין לכולם. לפעמים מדובר במשפחות וקבוצות פרטיות המחפשות אחר בילוי לסוף השבוע ומגיעות לסיור ביקב. אך במקרים רבים ישנה התעניינות גדולה מחברות המחפשות לקיים סדנאות לעובדים המשתלבות עם סדנאות יין. היקב שלנו ערוך לקיום סדנאות עובדים ולמנהלים ויש לנו עוד הרבה מה להציע מעבר לסדנאות עצמן - מלבד הסיורים יש לנו גם מתחם אירועים המתאים לאירועים קטנים של עד 80 איש, דבר אותו ניתן לנצל לאירועים של חברות המשתלבים עם סדנאות יין ואלכוהול.
 
אם אתם מחפשים לעשות סדנאות יין בירושלים או סדנאות יין במרכז, הרשו לנו להזמינכם לסדנאות היין בגבעת יערים אשר נמצאת במקום טוב באמצע. הנופים הפסטורליים של גבעת יערים הם הסביבה המתאימה לסדנאות יין וכל סוג של אירוע המשלב בתוכו סדנאות יין ואלכוהול. סדנאות יין הן להנאתכם ואינן דורשות שום ידע מוקדם; מדובר בבילוי לכל דבר ואנו מצפים לראות אתכם בקרוב.
 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE