סדנאות לעובדים רעיונות מיוחדים

מחפשים רעיון מיוחד בשביל לעשות סדנאות לעובדים? כבר עשיתם יום כיף במעיינות חמים; הרצאות מוטיבציה של מנטורים כבר יצאו לכם מכל החורים ובא לכם משהו חדש ומעניין. למה שלא תנסו סדנאות כרמים עבור העובדים שלכם?
 
מהן סדנאות כרמים?
 
סדנאות כרמים הם אחד הדברים המדליקים ביותר שאתם יכולים לעשות עבור העובדים שלכם כאשר אתם מחפשים סדנאות מנהלים בדרום, במרכז או בצפון. סדנאות כרמים הן סדנאות בהם תוכלו לקחת את העובדים שלכם לסיור חוויתי בכרמים וביקב מצודה על מנת להסביר להם ולהראות להם מקרוב את אומנות הכנת היין. הפיכת הענבים ליין אלכוהול היא מלאכה עתיקה שהשתכללה לדרגת אומנות ומסתבר שאנשים רבים מגלים בה עניין. כאשר חושבים על סדנאות לעובדים רעיונות והצעות בהחלט כדאי שתיקחו בחשבון סדנאות יין ירושלים בכרמים; על פי הניסיון שלנו הסדנאות זוכות להצלחה רבה וביקורות חיוביות מאוד מהמשתתפים בסדנאות.
 
במהלך הסדנאות האורחים שלכם יוכלו לראות מקרוב את התהליך העדין של הכנת היין האדום, מהבציר ועד הבקבוק. תוכלו לראות איך אנו עושים זאת באהבה ובמומחיות ומייצרים יינות בוטיק ישראלים ברמה בינלאומית. זהו סיור חוויתי בו לא סתם תשמעו הסברים אלא גם תראו ותרגישו את התהליך ואפילו תטעמו יין אדום ואיכותי.
 
אם אתם מחפשים סדנאות יין ירושלים או סדנאות מנהלים בדרום, נראה שכדאי להעדיף את הסדנאות ביקב מצודה. אצלנו ביקב, מלבד הסיור והסדנאות יש גם מקום לקיום אירועים קטנים; דבר חשוב מאוד כאשר עורכים סדנאות למנהלים וסדנאות לעובדים. בזכות מתחם האירועים הקטן ניתן להפוך את הסדנאות לאירוע של ממש ולקיים פעילויות שהן מעבר לתוכן של סדנאות כרמים. במתחם האירועים של היקב אנו גם מגישים ארוחות טעימות הכוללות מטעמים מהמטבח המזרחי כמו קובה, מפרום ומוסקה, לצד תבשילים והפתעות אחרות. בקיצור רבעים העובדים שלכם לא יהיו.
 
גם מבחינת המיקום מומלץ מאוד לבחור ביקב מצודה כאשר אתם מחפשים סדנאות יין ירושלים או סדנאות מנהלים בדרום. יקב מצודה נמצא בפרוזדור ירושלים ויש לו מיקום טוב למגיעים מאזור ירושלים או אזור הדרום. היקב נמצא בסביבה הנעימה של גבעת יערים שהופכת אותו לפשוט מושלם בשביל סדנאות של עובדים ושאר פעילויות של חברות וארגונים.
 
 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE