סדנאות מנהלים מחוץ לקופסה

מנהלים הם אנשים מהם אנו מצפים ליצירתיות ופתרונות שהם מחוץ לקופסה. המנהלים צריכים להנהיג עובדים ולפתור בעיות בצורה מורכבת, ליזום ולא להגיב. אלו הן תכונות המחייבות חשיבה מחוץ לקופסה. אל תחשבו שאלו תכונות שמנהלים נולדים איתן. תכונות אלו אינן מובנות מאליהן ובהחלט יש צורך לאמן ולפתח אותן. מסיבה זו ישנן סדנאות ניהול למנהלים. אך כאשר רוצים לאמן מנהלים למחשבה לא שגרתית ופתירת בעיות בצורות יצירתיות יש צורך גם בסדנאות מנהלים בסגנון אחר, בסגנון שהוא ממש מחוץ לקופסה. מסיבה זו ישנו ביקוש לסדנאות מנהלים בטבע; סדנאות מנהלים בשטח ואפילו סדנאות מנהלים בחשכה.
 
ביקב מצודה איננו בדיוק מקיימים סדנאות מנהלים במונח הסטנדרטי של המילה; אנו מקיימים סדנאות יין מיוחדות אשר יכולות להתאים בתור פעילות לסדנאות מנהלים בשטח. מעבר לזה אנו מעמידים את כל המקום לצורך סדנאות ניהול למנהלים ובהחלט ניתן לעשות אצלנו סדנאות מיוחדות כמו סדנאות מנהלים בחשכה. יקב מצודה יכול להעמיד לצורך הסדנאות את כל מרכז המבקרים שלו, כולל מתחם האירועים הייחודי המתאים לאירועים קטנים ומיוחדים. זהו מתחם לאירועי בוטיק ביקב המייצר יינות בוטיק.
 
סדנאות מנהלים בחשכה הן הזדמנות מצוינת לטלטל ולנער את דפוסי המחשבה הרגילים של המנהלים ולתת להם כלים חדשים לפתור בעיות. כאשר מקיימים סדנאות מנהלים בטבע, או במיוחד סדנאות מנהלים בחשכה, לוקחים את המנהלים למצבים חדשים השונים מאוד ממצבי היום יום. מצבים אלו דורשים מהמנהלים הסתגלות למצבים חדשים על מנת שיצליחו לפתור בעיות בדרך יצירתית.
 
כמובן שסדנאות מנהלים בטבע הן באופן כללי נעימות מאוד. יקב מצודה אשר נמצא בגבעת יערים מספק למבקרים בו סביבה נעימה ורגועה עם כרמים פסטורליים אשר הופכים את כל האווירה לנעימה ורגועה. אם משלבים בסדנאות מנהלים בשטח גם סיור יינות אז ניתן ליצור אווירה מיוחדת מאוד הכוללת גם טעימת יינות בוטיק אדומים של יקב מצודה. סדנאות היין מאפשרים לתת תוכן העשרה למנהלים, וכמו כן לתרום לגיבוש ולאווירה. אלו הם דברים אשר בהחלט יכולים לסייע ולתרום ולהכין את הקרקע לסדנאות ניהול למנהלים.
 
אז אם גם אתם בעניין של סדנאות למנהלים בטבע ואירועים מיוחדים לחברות, נשמח לארח אתכם ביקב מצודה.
 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE