סדנת גיבוש למנהלים במתחם האירועים של יקב מצודה

יקב מצודה אשר נמצא בגבעת יערים מפעיל מתחם אירועים קטן, אך איכותי, המתאים מאוד לקיום סדנאות פיתוח מנהלים או סדנת גיבוש מנהלים. המתחם של יקב מצודה יכול לארח אירועים קטנים של עד 80 איש, בהחלט מספיק לרוב החברות והארגונים אשר צריכים מקום בשביל סדנת אימון מנהלים.
יקב מצודה בגבעת יערים (פרוזדור ירושלים) הוא מקום מאוד שליו ופסטורלי. הנוף להרי ירושלים הוא פשוט משגע, מכל כיוון רואים יערות עם עצי אורן ובין כל זה תוכלו למצוא פינות ישיבה עם כיסאות ואף ערסלים. אולי זה לא בדיוק מה שציפיתם ממקום לסדנת פיתוח מנהלים, אך דווקא בגלל זה המקום מיוחד ונפלא עבר סדנה למנהלים.
 
שילוב של סדנה למנהלים עם סיור ביקב
 
כאשר אתם עושים סדנת אימון למנהלים אתם רוצים גם לתת להם תוכן העשרה. הרי אי אפשר כל הזמן לדבר רק על עבודה ועבודה, חייבים משהו לשחרר את הלחצים ולנקות את הראש. סיור ביקב יכול להיות נקודת הפתיחה של סדנת גיבוש למנהלים או סדנת אימון למנהלים. הוא מאפשר למנהלים להסיח את דעתם מכל ענייני העבודה והיום יום ולהירגע. בסיור יינות המתקיימים במסגרת סדנאות פיתוח מנהלים, הם יוכלו ללמוד הכול על תהליך הכנת היין, דבר מעניין בפני עצמו, בעיקר כאדר זה נעשה בסיור חוויתי במקום האמתי שבו באמת עושים יין. אצלנו לא מקבלים הסברים משעממים, אצלנו יש מרכז מבקרים אשר יראה לכם ויסביר לכם הכול על הכנת היין בצורה המעניינת ביותר. תוכן העדרה הוא דבר חשוב מאוד בסדנאות פיתוח מנהלים. במהלך סיור היין תוכלו לשמוע על היינות שלנו, לסייר ביקב וכמובן לטעום. ביקב מצודה אנו מייצרים יינות בוטיק אדומים מסדרת הר איתן וסדרת רזיאל, כמובן שבמהלך הסיור נסביר לכם על ההבדלים ביניהם, על תהליכי הייצור ואף ניתן לכם לטעום מהם.
 
חברות רבות המבקשות לקיים סדנת אימון מנהלים בוחרות ביקב מצודה בזכותה היתרונות הרבים שיש למקום. למקום יש אווירה טבעית רגועה ומיוחדת המשמשת כתפאורת רקע; סיורי יין מעניינים מאפשרים להעניק תוכן איכותי למשתתפים בסדנאות. וכמובן יש לנו את מתחם האירועים שמאפשר לכם להפיק אירוע מדליק במסגרת הסדנאות.

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE