אירוח ביקב, רעיון מדליק ליום גיבוש

חברות רבות מבקשות לערוך יום גיבוש למנהלים, זה דבר חשוב מאוד אשר יכול לסייע לתפקוד המשרד והחברה כולה. יום גיבוש למנהלים הוא הזדמנות טובה לחבר ולקרב בין המנהלים ורצוי לעשות זאת במסגרת המנותקת מהעבודה השוטפת. גיבוש צוות עובדים קטן, בין אן הם מנהלים או לא, אשר נעשה בסביבה ניטרלית, כיפית ומעניין הוא חוויה בעלת ערך מוסף התורם לעסק באופן ישיר. אם אתם חושבים לעשות יום גיבוש למנהלים או לצוות עובדים קטן, למה שלא תעשו זאת במסגרת אירוח ביקב?

לאירוח ביקב יש כמה יתרונות ששום מקום לא יכול להתחרות בו. ראשית כל אירוח ביקב מצודה מתרחש  בגבעת יערים, אזור שקט ופסטורלי. האווירה השקטה והמיוחדת היא בדיוק מה שהמנהלים והעובדים שלכם צריכים כאשר עורכים להם יום גיבוש. חשוב מאוד לנתק אותם מסביבת העסקים המלחיצה והסואנת, זו הדרך לגרום להם לפתוח את העיניים, לצאת מהקופסה ולהיות פתוחים לכיווני מחשבה חדשים. סיור ואירוח ביקב הוא גם בעל אלמנט חינוכי; לימוד על תהליך ייצור היין הוא תמיד מעניין ומרחיב אופקים ונותן ערך מוסף למנהלים ולעובדים המשתתפים ביום הגיבוש ביקב.

במסגרת האירוח ביקב האורחים שלכם יוכלו להתנסות באירוח חוויתי הנערך בצורה נעימה ביותר ובליווי של מעט יין המשמח לבב אנוש. כמובן שאיננו מתכוונים לשכר את המנהלים שלכם ביום הגיבוש אך מעט יין יכול לתרום להרגשה טובה ומחממת לב אשר יכולה לסייע בהמשך הפעילות. אירוח ביקב מאפשר לכם לעשות גיבוש צוות עובדים קטן או יום גיבוש למנהלים בצורה אחרת. לא תמיד חייבים להיות רשמיים ולהתמקד אך ורק באירועים עסקיים והרצאות. יש גם הרבה תועלת בשינוי האווירה וזה בסופו של דבר תורם גם למוטיבציה של העובדים.

הסברים על תהליך הייצור, סיור בכרמים וטעימות יין יכולים להיות רק ההתחלה של יום הגיבוש. היקב שלנו ערוך לקיום אירועים קטנים ובהחלט ניתן לערוך בו אירוע גיבוש המשלב עוד פעילויות ואימון לעובדים ולמנהליםאנחנו רק נכניס את העובדים שלכם לאווירה הנכונה והרגועה ואתם תוכלו ליהנות מהיתרונות של זה ביום הגיבוש שלכם. ניתן לנצל את הביקור ביקב ואת מתחם האירועים הקטן גם לאירועי חברה, חלקות פרסי העובד המצטיין ומגוון פעילויות אשר מגבירות את המוטיבציה.

 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE