קורס מכירות סדנאות למנהלים

 

ישנן סיבות רבות מדוע קיים סדנת פיתוח מנהלים. המנהלים הם אלו אשר עומדים בראש הארגון והם מנווטים אותו לפי שיקול דעתם. על מנת לעשות זאת הם צריכים לדעת הרבה על עולם העסקים והכספים, אך הרבה יותר מזה נוגע לניהול אנשים, זיהוי הזדמנויות, יוזמה, פיתוח אסטרטגיה והרבה מאוד פסיכולוגיה. מסיבה זו חברות רבות צריכות סדנת מנהלים על מנת לשפר את הכישורים הללו. סדנת גיבוש מנהלים היא לא אירוע חד פעמי שעושים פעם אחת וזהו, סדנת מנהלים היא דבר שיש לחזור עליו באופן תקופתי. חלק מהדברים חוזרים על עצמם וחייבים רענון תקופתי בשביל שהמסרים יקלטו.
 
סדנת פיתוח מנהלים אינה יכולה להתמקד אך ורק בתוכן ניהולי. חייבים לשלב בה גם פעילות מעשירה, משחררת וכזו היכולה לתרום לסדנת גיבוש מנהלים. מסיבה זו רבים מחפשים אחר סדנת יין בירושלים על מנת לשלבה בסדנת פיתוח מנהלים. אמנם הסדנאות שלנו כבר אינן מתקיימות בירושלים אלא בגבעת יערים, אך המיקום בפרוזדור ירושלים בהחלט מתאים למי שמחפש סדנת יין בירושלים.  סדנת יין היא אותו תוכן מעשיר אשר יכול לשדרג לכם כל סדנת מנהלים. במהלך סדנת יין האורחים שלכם יוכלו ללמוד את כל הסודות של הכנת היין, דברים שבסופו של דבר הם מאוד מעניינים את המשתתפים בסדנת גיבוש מנהלים.
 
כאשר עורכים סדנת פיתוח מנהלים לא רק התוכן הוא מה שחשוב, גם החוויה. סדנת מנהלים היא לא רק תוכן אלא גם גיבוש, בשביל זה אנו אומרים סדנת גיבוש מנהלים. סיורי יין ביקב מצודה יכולים להיות החוויה הנעימה שאתם צריכים בשביל לגבש את צוות המנהלים שלכם. היקב נמצא בפרוזדור ירושלים, משקיף לעבר יערות עצי אורן יפים הנותנים לו אווירת שלווה מנצחת ומושלמת עבור סדנת פיתוח מנהלים.
 
מבחינת המיקום, יקב מצודה מתאים לכל מי שמחפש סדנת יין בירושלים. אנו נמצאים במקום טוב באמצע למי שמגיע מאזור ירושלים, מי שמגיע מהמרכז ואפילו מהצפון והדרום. מסיבה זו חברות רבות מאזורים שונים בארץ בוחרות ביקב מצודה בתור המקום לסדנת גיבוש מנהלים או סדנת פיתוח מנהלים. קל להגיע ליקב מאזורים שונים בארץ וזה בהחלט שיקול שיש לקחת בחשבון. 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE