פעילות גיבוש לצוות קטן ביקב

בכל מקום עבודה חשוב לגבש את הצוות, גם אם מדובר בצוות קטן. פעילות גיבוש לצוות קטן היא הזדמנות נהדרת לקרב בין העובדים ובכך לתרום לאווירה במשרד. במקרים רבים חברות ממש סובלות מיחסי עובדים רעועים וזה בהחלט משפיע על אופי העבודה. במקרים כאלה חשוב לשים דגש על גיבוש הצוות. כמובן שלא יעלה על הדעת לחכות לחיכוכים במשרד בשביל לעשות פעילות גיבוש לצוות קטן, יש להקדים תרופה למכה. פעילויות גיבוש לצוות קטן ביקב מצודה הן הזדמנות לקרב בין העובדים במקום שהוא שליוו ורגוע ולא בסביבת העבודה המלחיצה. כאשר מגבשים את העובדים משיגים יותר שיתוף פעולה, יותר פרודוקטיביות  ותחושה נעימה במשרד.
 
סדנת יין ואלכוהול לגיבוש עובדים
 
כאשר עושים גיבוש עובדים יש לערב אותם בפעילות כיפית ונעימה אשר תסיח את דעתם מהעבודה ומדפוסי מחשבה של היום יום. הסחה זו תאפשר להם ליצור את הקשרים החברתיים הנכונים אשר בסופו של דבר יתרמו להנאת כולם ולשיפור העבודה. סיור כרמים במסגרת סדנת יין ואלכוהול הוא דרך מעולה לעשות גיבוש לצוות קטן. כאשר העובדים משתתפים בסיור כרמים הם נכנסים לאווירה הרגועה של המקום. סדנת יין ואלכוהול נותנת להם תוכן העשרה חוויתי וכמובן טעימות של יין בוטיק המיוצר ביקב מצודה. לא צריך הרבה יותר מזה בשביל לקרב את הלבבות ולתת לכולם אירוע גיבוש מעולה.
 
ומה עוד יש ביקב מצודה?
 
יקב מצודה מציע לאורחיו הרבה יותר מסיור כרמים וסדנת יין ואלכוהול.  בנוסף למרכז המבקרים תוכלו למצוא ביקב מצודה מתחם אירועים המתאים לאירועים קטנים. ניתן לשלב סיור כרמים ביקב ביחד עם אירוע במתחם האירועים להנאת המשתתפים בסיור כרמים וביום הגיבוש של החברה. אין כמו לסיים יום גיבוש בארוחה דשנה במתחם האירועים של יקב מצודה.
 
אז בואו אלינו, ליקב מצודה אשר נמצא בגבעת יערים. אצלנו בין יערות עצי האורן של פרוזדור ירושלים תמצו את המקום המשולם בשביל לחגוג אירועים; לערוך יום גיבוש לצוות עובדים או מנהלים או סתם לעשות סיור כרמים מדליק המשלב טעימות יין איכותי, כשר ומתוצרת הארץ.
 
 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE