סיורי יין בירושלים
 

אם אתם מחפשים סיורי יין בירושלים, למה שלא תבואו לבקר ביקב מצודה? אמנם לא בדיוק בירושלים אך כל מי שמחפש מרכז מבקרים בירושלים ישמח להגיע לגבעת יערים אשר נמצאת בפרוזדור ירושלים וליהנות מסיורי יין מהנים.  סיפורו של יקב מצודה התחיל בירושלים אך היקב גדל ולא היה מקום למרכז מבקרים בירושלים וסיורי יין בירושלים אז עברנו לגבעת יערים.
 
בשנת הבציר הראשונה הפקנו כ 1500 בקבוקי יין אשר מידי הפכו להצלחה אך במהרה נוכחנו לדעת שהמיקום בירושלים אינו מתאים ואינו מאפשר ליקב שלנו לגדול, אז עברנו לגבעת יערים, שם אנו יכולים להיות קרובים יותר לכרמים. כאן אנו מפעילים מרכז מבקרים, מתחם אירועים ומקיימים סיורים בין הכרמים, דבר שלא יכולנו לעשות במסגרת סיורי יין בירושלים.
 
מרכז  מבקרים בירושלים
 
במרכז המבקרים של יקב מצודה תוכלו לשמוע על היינות שאנו מייצרים, יינות מסדרת הר איתן וסדרת רזיאל ובכלל לשמוע על סוגי יין אדום יבש. זהו המקום בו תוכלו לשמוע על כל השלבים של הכנת היין: הבציר, ההפרדה והמעיכה, התסיסה, הסחיטה ותהליך היישון בחביות עץ מצרפת וכמובן בסוף שמירתו בבקבוקים בשביל מכירת יינות בוטיק. במרכז המבקרים של יקב מצודה תוכלו לשמוע את כל סיפורו המרתק של היין ויענו לכם כל שאלה הנוגעת ליין והכנתו. זהו סיור חוויתי מכיוון שתוכלו ממש לראות את התהליך במו עיניכם ולא סתם לשמוע הרצאה. כמובן שמלבד הסיור ביקב וההסברים גם ניתן לכם לטעום סוגי יין אדום יבש בשביל שתוכלו ליהנות מחוויה מלאה. אי אפשר לדבר על יין מבלי לשתות קצת. כמובן שאם מצא חן בעינכם היין תשמחו לדעת שיש אצלנו במרכז המבקרים מכירת יינות בוטיק מתוצרת היקב.
 
הסיורים ביקב במסגרת מרכז המבקרים מוגבלים לקבוצות של מינימום 10 אנשים וניתן לשדרג את בתוספת תשלום לטעימות של יין הכוללות גם גבינות. שילוב מצוין ומומלץ עבור המבקרים המגיעים לסיורי יין. גבעת יערים נמצאת לא רחוק מאבו גוש ונווה אילן וניתן להגיע בקלות מכביש 1. אם אתם מגיעים מירושלים, המרכז, הדרום או הצפון, אנחנו במקום טוב באמצע הדרך.
 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE