יום גיבוש לחברות הוא המפתח שלכם להצלחה בעסקים

יום גיבוש לחברה, או יום כיף לחברה, הוא ההזדמנות שלכם לנתק את העובדים מאווירת המשרד המלחיצה והשוחקת ולקחת אותם ליום שהוא כל כולו כיף ופעילות בעלת ערך מוסף התורמת בסופו של דבר ליחסים האישיים בארגון ולפרודוקטיביות של העובדים. זה לא סוד שהסביבה הארגונית היא סביבה שוחקת מאוד ולעתים ישנם חיכוכים בין עובדים ויחסי עבודה לא תקינים. אלו הן בעיות שאיתן מתמודד כל ארגון והן פוגעות מאוד בתפקוד הארגון. מסיבה זו חברות רבות עורכות יום גיבוש לחברה

יום גיבוש לחברות יכול להיות ויום כיף לחברה יכול להיות אירוע גדול או אירוע קטן ואינטימי, זה תלוי  בין היתר בגודל החברה. במקרים רבים יום גיבוש לצוות קטן הוא האפקטיבי ביותר; הוא מאפשר לכולם להכיר את כולם ולא להישאר באותו מעגל חברתי ולהיבלע בהמון. כאשר מדובר בחברות גדולות, לעתים מתמודדים עם זה באמצעות עריכת פעילות לפי מחלקות או חטיבות. כך ניתן לקיים יום גיבוש לצוות קטן גם בחברות גדולות.

קורס מכירות

כאשר רוצים לעשות יום כיף לחברה יש לקחת אותם מחוץ לסביבה העסקית ולחפש מקום מרגיע ונעים שיאפשר לעובדים שלכם לנקות את הראש ולעבור קורס מכירות או לעסוק בפעילויות כיפית ומגבשת. אם תרצו אנו מזמינים אתכם לערוך יום גיבוש לחברות ביקב מצודה אשר נמצא בגבעת יערים. היקב נותן לעובדים שלכם את אותה הסיבה הפסטורלית המאפשרת להם לנקות את הראש. בתוספת טעימות יין כולם ירגישו רגועים ונינוחים.

העובדים של היום אינם מסתפקים רק במנוחה ושינוי אווירה, זה אמנם חשוב אך בוודאי שהם גם רוצים פעילות אשר מגרה את האינטלקט ונותנת להם קצת ערך מוסף. מסיבה זו ביקור ביקב במסגרת יום כיף לחברה הוא הדבר המושלם. מלבד קיום האירוע ביקב ניתן לשלב סיור חוויתי אשר יראה למשתתפים את סודות הכנת היין החל מהכרמים, דרך התסיסה ועד לביקבוק היין האיכותי. הפקת יין הוא מסורת של אלפי  שנים ועד היום משמיכה לרתק את כולם. למרות שכולם יודעים שיין עשוי מענבים, יש עדיין הרבה דברים מעניינים ללמוד ביקב.

אם גם אתם רוצים יום גיבוש לצוות קטן באווירה מיוחדת, נשמח לאחר אתכם ביקב מצודה.

 


 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE