ימי גיבוש לעובדים רעיונות בניחוח יין

מחפשים לעשות יום גיבוש לקבוצות בצפון? כבר לקחת את העובדים לפארק המים; לקחתם את כולם לקארטינג; עשיתם טיול ג׳יפים לעובדים ונראה שנגמרו לכם הרעיונות. מי שמתעסק בתחום יודע שלא קל לארגן יום גיבוש לקבוצות קטנות. אז מה עושים?

 

ימי גיבוש לעובדים רעיונות

 

כאשר מנסים לארגן יום גיבוש לקבוצות בצפון ישנם שיקולים שונים שצריך לקחת בחשבון: נושא התקציב, התחבורה וההגעה למקום, התכנים של האירוע והתאמתו לכלל העובדים. כאשר חברה משקיעה כספים ביום גיבוש לקבוצות קטנות היא רוצה לקבל תמורה טובה ולכן מי שמתכנן את האירוע חייב לחשוב על כל הדברים הללו.

 

יום גיבוש לקבוצות קטנות ביקב מצודה

 

יום גיבוש ביקב מצודה יכול להיות המתאים בתור יום גיבוש לקבוצות קטנות. אם אתם מגיעים מאזור המרכז או הדרום יש לו את המיקום המתאים ביותר. היקב נמצא בגבעת יערים אשר בפרוזדור ירושלים ואין צורך להרחיק צפונה ליקבים בגליל. דבר החוסך לכם זמן והוצאות תחבורה אם אתם מגיעים מאזור הדרום או המרכז.

 

היקב מציע בילוי חוויתי ובעל תוכן אמתי המתאים לכלל העובדים. תהליך ייצור היין, כאשר רואים אותו מקרוב, תמיד יוצר עניין אצל כל המשתתפים. למרות שכולם יודעים שיין עשוי מענבים, זה תמיד מעניין לראות כיצד נעשה כל התהליך ותמיד יש אנקדוטות אשר יוצרות עניין אצל כולם.

 

יום גיבוש לקבוצות ביקב הוא הזדמנות טובה להוציא את כולם מהאווירה המשרדית הלוחצת, כולם צריכים את זה במוקדם או במאוחר. בין האווירה המשרדית לבין כרמי הגפנים יש הבדל של שמים וארץ וזהו המקום המושלם לעשות יום גיבוש לקבוצות קטנות באווירה אחרת. אם תרצו תוכלו להוסיף לכך טעימות יין בשביל לחמם את האווירה.

 

יקב מצודה כולל גם מתחם אירועים קטן המאפשר לכם לקיים אירוע של ממש במסגרת יום הגיבוש ולא רק סיור ביקב. למעשה הסיור ביקב אינו הכרחי, למרות שהוא מומלץ מאוד, תוכלו להשתמש במתחם האירועים הקטן של המקום מבלי לעשות סיור לימודי ביקב. ליקב מצודה יש מרכז אירועים אשר יכול להחיל עד 80 איש וזהו המקום המושלם לאירועי בוטיק. אם מתחשק לכם לעשות יום גיבוש לקבוצות קטנות, עם הרצאות, הפעלות, ארוחה או כל פעילות שמתחשק לכם לעשות, מתחם האירועים של יקב מצודה הוא המקום בשבילכם.

 


 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE