איך מארגנים ימי גיבוש לחברות

האווירה במשרד מלחיצה, היחסים האישיים רעועים וכולם שחוקים. הבוס הטיל עליך לארגן יום גיבוש לעובדים אבל הבעיה היא שאין לך מושג איך מארגנים ימי גיבוש לעובדים ומה בכלל עושים בימי גיבוש לחברות. טוב, אנחנו כאן בשביל לעזור לך. דבר ראשון הרגע ובוא נעשה ביחד רשימה של הדברים שצריך לקחת בחשבון בשביל ימי גיבוש לחברות בצפון.
 
 

  1. תקציב

 
כאשר מארגנים ימי גיבוש לחברות חייבים לקחת בחשבון את התקציב. בסופו של דבר מדובר בהחלטה של ההנהלה אך באחריותך להציע להם אפשרויות ברמות תקציב שונות. בדרך כלל התוצאות הכי טובות בימי גיבוש לעובדים הן אלו הנכנסות בטווח העלויות הבינוני. לא נמוך מידי ולא יקר מידי.
 
2. התייעצו עם העובדים
 
אם תתחילו להציע אפשרויות לעובדים סביר להניח שלעולם לא תצליחו להגיע להסכמה. אך בהחלט ניתן להתייעץ עם העובדים לגבי רעיונות כללים ולראות למה הם מצפים כאשר מזמינים אותם לימי גיבוש לקבוצות. סביר להניח שתגלו שרוב העובדים מחפשים פעילות עם ערך מוסף ולא משהו שמתרכז איך ורק בכיף. כיף עם פעילות מעשירה הוא הפעילות המועדפת על העובדים.
 
3. חפשו מקום עם שינוי אווירה
 
אחד הדברים הבעייתיים ביותר בכל חברה הוא האווירה המלחיצה שבה נמצאים בארגון. זהו המחיר של החיים המודרניים. כאשר אתם מארגנים ימי גיבוש לחברות בצפון עליכם למצוא מקום המשנה את האווירה. הרבה פעמים ימי גיבוש לעובדים מחפשים פעילויות מלאות אדרנלין, אך אולי כדאי גם לשקול ימי גיבוש באווירה רגועה המסמלת את כל מה ששונה מאווירת היום יום במשרד.
 
 
ימי גיבוש לקבוצות ביקב מצודה
 
אחת האפשרויות שאתם יכולים לקחת בחשבון כאשר אתם צריכים לארגן ימי גיבוש לעובדים היא לעשות זאת ביקב מצודה. נראה שיום כיף ביקב עונה על כל הצרכים הבסיסיים של האירוע. מבחינת התקציב, יחסית לתמורה הרבה, זוהי בהחלט אופציה משתלמת. ימי גיבוש לחברות ביקב נותנים לעובדים את אותו ערך מוסף שהם מצפים לו, זוהי פעילות חווייתית מעשירה מאוד.
 
ימי גיבוש לקבוצות הם בדיוק ההפך הקיצוני מכל האווירה המשרדית. במקום סביבה משרדית סגורה בעיר סואנת וצפופה, אתם מקבלים מרחבים פתוחים וסביבה פסטורלית נעימה ביותר.  פעילות הגיבוש ביקב תתרום רבות לאווירה במשרד והיא יותר ממומלצת.
 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE