ימי גיבוש לקבוצות קטנות ביקב מצודה

יקב מצודה הוא יקב הנמצא בגבעת יערים אשר בפרוזדור ירושלים. זהו יקב בוטיק אשר הוקם בשנת 2011 ועוסק בייצור יינות בוטיק. מידי שנה היקב מייצר כעשרים אלף בקבוקי יין אדום איכותי במיוחד הזוכה להצלחה רבה בארץ ובחו״לבמקביל להתפתחות היקב, הגיעו גם בקשות לקיום ימי גיבוש לקבוצות קטנות ביקבדבר אשר גרם ליקב להתפתח גם בכיוון הזה.

 

במהרה גילינו שנופיו הפסטורליים של היקב בשילוב עם שיטות הייצור המסורתיות הן מוקדי עניין למבקרים. מסתבר שמיקומו המיוחד של היקב הפך אותו ליעד פופולרי מאוד עבור מי שמחפש ימי גיבוש לקבוצות בדרום או ימי גיבוש לקבוצות בצפון. הסיבה לכך היא שהיקב פשוט יושב במקום טוב באמצע הדרך. צומת הדרכים אשר הופכת אותו למתאים לימי גיבוש לקבוצות בצפון וימי גיבוש לקבוצות בדרום. בעקבות הביקוש לקיים ימי כיף לקבוצות הקמנו מרכז מבקרים בו ניתן ללמוד על תהליך ייצור היין ואף לטעום את יינות הבוטיק שלנו.

 

הסיור החוויתי ביקב מתאים מאוד לימי גיבוש לקבוצות קטנות. זהו שינוי אווירה עבור קבוצות המגיעות ממקומות שונים וזה נותן להם ערך מוסף מלבד הכיף שבביקור במקום. הרבה ארגונים אשר חיפשו לקיים ימי כיף לקבוצות בחרו בסיור ביקב והתוצאה הייתה פשוט הצלחה אחת גדולה. במסגרת סיורים ביקב העובדים או חברי הקבוצה יוכלו לראות את הכרמים, לשמוע על היין, לסייר ביקב ולראות את תהליכי הייצור וכמובן לטעום את היין אשר מחמם את הלב.

 

במשך הזמן גילינו שמלבד הביקוש לימי גיבוש לקבוצות קטנות ישנו גם ביקוש לקיום אירועים במקום. אנשים רבים פנו אלינו והתענינו בקיום אירועים במסגרת ימי כיף לקבוצות וימי גיבוש לקבוצות קטנות. כך במקביל להתפתחות מרכז המבקרים, הקמנו גם מתחם אירועים אשר יכול לארח 80 איש והוא המקום המושלם לאירועי בוטיק מכל סוג ומשתלב בצורה מצוינת עם ימי גיבוש לקבוצות קטנות.

 

ימי כיף לקבוצות קטנות הן הזדמנות נדירה לקחת את העובדים שלכם ליום שכולו כיף וחוויה מעשירה. העובדים אשר ישתתפו ביום כיף ביקב מצודה יחזרו למשרד רעננים יותר, מגובשים יותר וכל האווירה במשרד תשתנה. אתם תרגישו את השינוי במהרה ותקבלו עובדים מלאי מוטיבציה ופוריים יותר.

 

 


 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE