סדנאות גיבוש מיוחדות באווירה של יקב

תל אביב היא מרכז העסקים הסואן של תל אביב. היא כוללת חברות רבות מתחומים שונים המתרכזות באזורים שונים ברחבי העיר. מידי יום העובדים מגיעים למשרד או למפעל ומתמודדים עם שגרה שוחקת מאוד. אותה השדרה השוחקת היא מה שהורג את היצירתיות של העובדים ואפילו גורמת לחיכוכים במשרד. זוהי אחת הסיבות מדוע ישנו ביקוש לסדנאות גיבוש בתל אביב. ישנן סדנאות גיבוש מיוחדות מסוגים שונים, אלו יכולות להיות סדנאות גיבוש למנהלים או סדנאות גיבוש לעובדים או אולי לכולם ביחד. סדנאות הגיבוש תורמות למוטיבציה של העובדים, לקשרי העבודה הקורקטיים ומגדילים את נאמנות העובדים לארגון.

 

כאשר מחפשים סדנאות גיבוש בתל אביב, בדרך כלל מעוניינים לצאת מאזור תל אביב. האווירה התל אביבית, למרות היתרונות שלה, היא דווקא הדבר שרוצים הכי הרבה להתרחק ממנו כאשר מחפשים לארגן סדנאות גיבוש מיוחדות. לא חייבים להתרחק פיזית, הכוונה היא להתרחק מהאווירה המלחיצה של העיר.

 

יקב מצודה, המקום שלכם לסדנאות גיבוש לעובדים

 

אם אתם מחפשים סדנאות גיבוש למנהלים, יקב מצודה יכול להיות המקום המצוין. נתחיל קודם כל מהמיקום של היקב ואחר כך מאפייניו של המיקום. ובכן, היקב נמצא בגבעת יערים אשר נמצאת בפרוזדור ירושלים. היא סמוכה לכביש 395 וממש קל להגיע אליה מתל אביב ומאזור המרכז. זהו יתרון לוגיסטי שלא צריך להרחיק עם העובדים למקומות רחוקים בשביל לקבל אווירה טובה. גבעת יערים נמצאת בהרי יהודה והיא מציעה למבקרים בה אזור עם מרחבים פתוחים וטבע. כרמי הגפנים והאזור השקט מהווים את התפאורה המושלמת לסדנאות גיבוש לעובדים או סדנאות גיבוש למנהלים.

 

הדבר האחרון שתצטרכו בשביל לערוך סדנאות גיבוש מיוחדות הוא לצקת לתוכן את התוכן המעניין והמתאים. מהבחינה הזו יקב מצודה יכול להציע למבקרים בו סיור מרתק בו תוכלו להכיר את עולם הייןסיור ביקב יכול לתת ערך מוסף לסדנאות גיבוש לעובדים וניתן במקביל להשתמש במתחם האירועים ולהכניס את התכנים המיוחדים שלכםבמסגרת סיור ביקב תוכלו לשמוע על היינות השונים שאנו מייצרים, על ההבדלים ביניהם ועל דרך הייצור; תוכלו לסייר ביקב ונופיו המדהימים; תוכלו לטעום את יינות הבוטיק שלנו ולראות את כל תהליך הייצור האותנטי של יינות הבוטיק. אם תרצו ניתן לשלב עם טעימות יין עם גבינות.

 

יקב מצודה הוא המקום המושלם בשביל סדנאות גיבוש מיוחדות. מלבד הסיור המרתק אנו יכולים להעמיד לרשות המבקרים מתחם אירועים אשר יכולים לקיים אירועי בוטיק של עד 80 איש. ניתן להשתמש במתחם האירועים לקיום כל אירוע ולשלבו במסגרת סדנאות גיבוש למנהלים.

 

 

 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE