ימי גיבוש ביקב מצודה

אי שם בהרי יהודה, ביישוב קטן שנקרא גבעת יערים, ישנו יקב בוטיק בעל כרמים ונופים מדהימים. מלבד היינות האיכותיים שהוא מפיק, המקום מתאים מאוד לקיים ימי גיבוש בשטח, סדנאות בישול למנהלים ושלל פעילויות המתאימות לארגונים וחברות אשר רוצים לגבש ולפנק את העובדים.

 

ימי גיבוש סדנאות - מה מציעים לכם ביקב מצודה

 

ישנם שלושה דברים שמציעים לכם ביקב מצודה אשר הופכים אותו למקום מתאים מאוד לימי גיבוש בשטח. הדבר הראשון שהמקום מציע הוא הנוף המדהים שבא ביחד עם האווירה המרגיעה. סיור בכרמים של יקב מצודה גורם לכם להרגיש כאילו אתם בטוסקנה ונותן חוויה נדירה למבקרים בו. הדבר השני שיקב מצודה מציע למבקרים בו והופך אותו למתאים לימי גיבוש סדנאות הוא מרכז המבקרים. במרכז המבקרים של היקב עורכים סיורים מודרכים בהם ניתן להתרשם מהיקב ותהליך הייצור של היין. זהו סיור חוויתי המשלב טעימות יין ומאפשר לכם לתת לעובדים חוויה מעשירה המשולבת עם יום גיבוש בשטח. היתרון השלישי של יקב מצודה הוא מתחם האירועים המיוחד שלו. במקום ישנו מתחם אירועים המתאים לשמונים איש ומתאים לכל צרכי האירוע וימי גיבוש שתרצו לארגן במקום.

 

ישנם המוסיפים גם יתרון רביעי והוא המיקום הנוח של יקב מצודה. הוא נמצא בפרוזדור ירושלים, קל מאוד להגיע מאזור המרכז וזה גם מקום טוב באמצע למי שמגיע מהצפון או מהדרום.

 

סדנת בישול למנהלים ביקב מצודה

 

ישנם אנשים המרימים גבה ולא מבינים בשביל מה צריך לעשות סדנת בישול למנהלים. האמת שמעבר לחוויה המגבשת, סדנת בישול למנהלים יכולה להעמיד למבחן כישורים ניהוליים חשובים מאוד. בתהליך  הבישול ישנם אלמנטים של תכנון וקבלת החלטות והיא תורמת מאוד לעבדות צוות וגיבוש. סדנאות הבישול מתאימות לכל חברה וארגון אשר רוצה לתת יום כיף חוויתי עם ערך מוסף לעובדים או למנהלים שלואין כמו לשלב סדנת בישול למנהלים באווירת ימי גיבוש בשטח כמו שתוכלו לקבל ביקב.

 

אם גם אתם רוצים לערוך ימי גיבוש סדנאות, הרשו לנו להעמיד לרשותכם את המקום הנהדר שלנו. הכרמים, היקב, מרכז המבקרים ומתחם האירועים יכולים לעמוד לרשותכם וניתן לארגן כאן ימי גיבוש בשטח עם הרבה ערך מוסף, הרבה כיף וניחוח של יין המלווה כל אירוע.

 

 


 
טל': 050-4141658 | 054-4373060  | מייל: info@metzuda.com | כתובת: דרך ענבל 288, גבעת יערים או "יקב מצודה" ב- WAZE